KONST / Ramar / Ram 13989292
*
nr 1398 9292
Ram
ramens innermått: 53x40cm, yttermått inklusive ram: 64x51cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 maj 2021
kl 20:34:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 22:37:56
1
150 kr
18/5 22:59:01
2
150 kr
18/5 22:59:02
1
150 kr (Budbetjänt)
18/5 23:00:11
2
200 kr
20/5 12:25:25
3
250 kr
22/5 11:46:33
4
300 kr
24/5 20:28:36
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:40
*
Ram
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1398 9292
Ram
ramens innermått: 53x40cm, yttermått inklusive ram: 64x51cm
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 22:37:56 | 1 | 150 kr |
18/5 22:59:01 | 2 | 150 kr |
18/5 22:59:02 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
18/5 23:00:11 | 2 | 200 kr |
20/5 12:25:25 | 3 | 250 kr |
22/5 11:46:33 | 4 | 300 kr |
24/5 20:28:36 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:40