KONST / Ramar / Ram 13989292
*
nr 1398 9292
Ram
ramens innermått: 53x40cm, yttermått inklusive ram: 64x51cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 maj 2021
kl 20:34:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 22:37:56
1
150 kr
18/5 22:59:01
2
150 kr
18/5 22:59:02
1
150 kr (Budbetjänt)
18/5 23:00:11
2
200 kr
20/5 12:25:25
3
250 kr
22/5 11:46:33
4
300 kr
24/5 20:28:36
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33
*
Ram
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1398 9292
Ram
ramens innermått: 53x40cm, yttermått inklusive ram: 64x51cm
Kondition: slitage
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 maj 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/5 22:37:56 | 1 | 150 kr |
| 18/5 22:59:01 | 2 | 150 kr |
| 18/5 22:59:02 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 18/5 23:00:11 | 2 | 200 kr |
| 20/5 12:25:25 | 3 | 250 kr |
| 22/5 11:46:33 | 4 | 300 kr |
| 24/5 20:28:36 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29 -
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33



